شخصیت شناسی اسم (فاطمه)+رنگ اسم

فا

شخصیت شناسی اسم” های ایرانی همچون اسم سوگند و یا سیروان و… برایتان جالب خواهد بود. در این شخصیت شناسی علاوه بر مشخصات صاحب اسم رنگ اسم را هم می

شخصیت شناسی اسم ها یکی از جالب ترین شخصیت شناسی ها است که علاوه بر خلاصه ی کوتاهی از شخصیت شناسی فرد از روی اسم, رنگ اسم را هم مشخص می کند.

اسم شما چیست؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که اسم شما چه معنی دارد؟ یا برایتان جالب بوده که بدانید اسم شما هم یک نوع شخصیت شناسی به دنبال خود دارد؟

 در این مطلب که قرار است به صورت سریالی ادامه پیدا کند، اسم های دختران و پسران ایرانی را به همراه معنی و خصوصیات مربوط به آنها توضیح داده ایم.
فاطمه
معنی : (مونث فاطم) / زنی که بچه ی دوساله را از شیر گرفته / دختر پیامبر اسلام (ص) / پیامبر اسلام (ص) فرمودند : فاطمه حوریه ای است آدمی زاد ، حیض نبیند و همچون دیگر زنان آلوده نگردد و خداوند او را فاطمه خوانده بدین جهت بود که او و دوستانش را از آتش دوزخ بازداشته است.
رنگ اسم : نیلی
خصوصیات رنگ :
زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد.با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید،می توانید توان و شادی فوق العادّه ای به افراد افسرده ببخشید.علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید،از یک حسّ ششم بسیار قوی برخوردارید که از این طریق نیز می توانید به راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا