کم کردن درد وضع حمل با این ۱۰ داروی گیاهی

یکی از بدترین دردهایی که زن ها می کشند، درد وضع حمل هست. هرچه به این روز فارغ  شدن نزدیکتر می شوند، دلهره و استرسشان زیاد میشود. خوب است بدانید که با کم

کم کردن درد وضع حمل با این 10 داروی گیاهی

یکی از بدترین دردهایی که زن ها می کشند، درد وضع حمل هست. هرچه به این روز فارغ  شدن نزدیکتر می شوند، دلهره و استرسشان زیاد میشود. خوب است بدانید که با کمک بعضی از داروهای گیاهی می توانید این درد را کم کنید و با کمک این گیاه های در تسکین این درد، قدمی بردارید. با بی بی نیمز همراه باشید.

۱٫ خاکشیر
شاید ندانید که دانه خاکشیر می تواند به وضع حمل راحت شما کمک کند! الان که فصل گرماست و خوردن نوشیدنی های خنک بسیار متداول هست، می توانید جهت راحتی وضع حمل خود روزانه چند لیوان شربت خاکشیر میل کنید.

کم کردن درد وضع حمل با این ۱۰ داروی گیاهی

۲٫ گل شاه پسند

عبارات مهم : زعفران
دم نوشی که از این گل قشنگ و خوشبو به دست می آید باعث تسکین دردهای وضع حمل و انجام یک زایمانراحت می شود. خوردن روزانه سه فنجان از دمنوش این گل در روزهای نزدیک به وضع حمل جهت شما بسیار مفید است.

۳٫ رازیانه
مصرف بعضی از گیاه های در دوران بارداری با احتیاط انجام می شود، لیکن این گیاه های با خاصیتی که دارند باعثسقط جنین می شوند ولی همین گیاه های اگر در ماه های آخر بارداری مصرف شوند نه تنها دیگر خطری ایجاد نمی کنند بلکه باعث تجربه یک وضع حمل راحت به وسیله مادر می شوند. یکی از این گیاه های رازیانه است که توصیه می شود در ماه آخر بارداری هر روز مصرف شود.

یکی از بدترین دردهایی که زن ها می کشند، درد وضع حمل هست. هرچه به این روز فارغ  شدن نزدیکتر می شوند، دلهره و استرسشان زیاد میشود. خوب است بدانید که با کم

۴٫ زعفران
اغلب زن ها این ادویه خوش عطر و خوش رنگ را به عنوان عاملی جهت سقط جنین می شناسند. درست است که مصرف بی رویه و متناوب زعفران در دوران بارداری خطرناک است و می تواند باعث سقط جنینشود ولی در وقت نزدیک به وضع حمل این طلای سرخ مانند یک درمانگر کار را جهت شما ساده می کند؛ چایزعفران، شربت زعفران یا استفاده از آن همراه با زرده تخم مرغ به راحت تر شدن وضع حمل شما کمک می کند.

۵٫ برگ ختمی
تهیه دمنوش از این گیاه و استفاده از آن به صورت روزانه جهت وضع حمل راحت بافایده است.

۶٫ شنبلیله و گل شب بو
آب شنبلیله را بگیرید و با آن واژن را شست وشو دهید. همچنین می توانید از گل شب بو جوشانده تهیه کرده و با استفاده از آن منطقه واژن را بشویید. این کار به وضع حمل راحت تر شما کمک می کند.

۷٫ تخم شوید
دمنوش تخم شوید در هنگام شروع دردهای وضع حمل می تواند از شدت آنها بکاهد. تخم شوید همچنین می تواند باعث شود که مدت وقت وضع حمل نیز کم کردن پیدا کند و نوزاد سریعتر متولد شود.

۸٫ سیاه دانه
از این دانه می توانید جهت ساختن دمنوش استفاده کنید و یا آن را به صورت موضعی استفاده کنید. برای مصرف موضعی آن بهتر است آن را با عسل مخلوط کرده و روی شکم و کمر بمالید و با یک دستمال تمیز ببندید و اجازه دهید چند ساعتی روی پوست تان باقی بماند. این کار بدن شما را تقویت کرده و تحمل دردهای وضع حمل را جهت تان ساده تر می کند.

۹٫ روغن
بعضی از روش های موضعی نیز در یک وضع حمل راحت موثر هستند. به عنوان نمونه استفاده از روغن ها و مالیدن آنها به طور موضعی روی شکم و کمر به صورت روزانه می تواند موثر باشد. جهت این کار از روغن زیتون، بادام یا کنجد استفاده کنید.

کم کردن درد وضع حمل با این ۱۰ داروی گیاهی

آکا ایران

واژه های کلیدی: زعفران | روزانه | استفاده | بارداری | تاثیر تخم شوید بر درد زایمان | زعفران و درد زایمان | کم کردن درد زایمان | گیاهان دارویی مؤثر در درد زایمان

کم کردن درد وضع حمل با این ۱۰ داروی گیاهی

کم کردن درد وضع حمل با این ۱۰ داروی گیاهی

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا