فایلسو: بزرگترین مرجع تهیه و تأمین منابع لاتین – خرید کتب الکترونیکی اورجینال

نحوه خرید pdf و رمان زبان اصلی:

نحوه خرید رمان زبان اصلی، خرید کتاب های آمازون ، خرید منابع اصلی لاتین و خارجی و … هیچ فرقی با نحوه خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهیندارد. شما می توانید از لینک هایی که در ابتدای متن به شما معرفی کردیم منابع درخواستی خود را جستجو کرده و به صورت رایگان دانلود کنید و یا اینکه آنها را درخواست دهید تا همکاران ما درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنند.

درخواست خرید کتاب و منابع لاتین و …

دانلود رایگان کتاب های آمازون و ...

 

 

  • عدم رضایت مشتری ، نیاز به توجیه ندارد و همیشه حق با وی است. بازگشت وجه بدون هیچ پرسشی انجام خواهد شد.
  • برای جستجو دقیقتر می توانید قسمتی از عنوان یا شناسه (DOI, ASBN, ASIN) را جستجو کنید.
  • اگر منبع درخواستی شما موجود نیست برای بررسی دقیق مشخصات کامل درخواست خود را ارسال کنید. ثبت درخواست

به شما اطمینان می دهیم در کمتر از ۱۲ ساعت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. ارتباط مستقیم با مدیر

 

درخواست خرید کتاب از آمازون (گوگل بوکز و …) :

برای دانلود رایگان کتاب های خارجی در آمازون با مشکل مواجه هستید؟ شما می تونید کتاب مورد نیاز خود را به وسیله عنوان، ISBN ، یا حتی نویسنده سرچ کنید. در این بخش از سایت بیش از ۳ میلیون کتاب وجود دارد حتی بیشتر از سایت های روسی کتاب. چنانچه کتاب مورد نظر را نیافتید شما می توانید از قسمت درخواست بر روی درخواست کتاب از آمازون کلیک کنید.

نحوه خرید کتاب زبان اصلی دانشگاهی:

شما در قسمت دانلود رایگان کتاب از آمازون بخشی از عنوان کتاب یا فایل درخواستی خود را جستجو کنید و در صورتی که نسخه رایگان این فایل موجود باشد، لینک های دانلود رایگان آن فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.
در غیر اینصورت کتاب های یا منابعی به شما نمایش داده می شوند که می توانید آنها را درخواست خرید دهید، اکثر منابع با هزینه ای بین ۵ تا ۱۵ هزار تومان قابل خریداری در کمتر از ۱ روز هستند اما ممکن است برخی منابع نایاب آمازون و یا سایر سایت ها مانند گوگل بوکز و … با هزینه بیشتر و مدت زمان طولانی تر قابل تهیه باشند.
اگر در بخش جستجو کتاب مورد نظر را یافت نکردید، از طریق صفحه درخواست تهیه کتاب از آمازون مشخصات منبع درخواستی مورد نظر را ثبت کنید تا همکاران ما در کمترین زمان درخواست شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنند.

 

دانلود

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا