استفاده این مخدر باعث ناباروری مردها می شود

استعمال دخانیات جهت سلامتی جسم و روح افراد بسیار خطرناک است و حتی ممکن است این عنوان باعث ناباروری مردها شود و نتوانند

استفاده این مخدر باعث ناباروری مردها می شود

استعمال دخانیات جهت سلامتی جسم و روح افراد بسیار خطرناک است و حتی ممکن است این عنوان باعث ناباروری مردها شود و نتوانند طعم فرزند دار شدن را بچشند. در تحقیقات جدیدی که صورت گرفته هست، محققان متوجه این عنوان شده است اند که مصرف ماری جوانا باعث ناباروری مردها می شود.

براساس بروزترین پژوهش ها مصرف ماده مخدر ماری جوانا، باعث ناباروری مردها می شود.

استفاده این مخدر باعث ناباروری مردها می شود

محققان کانادایی کشف کرده اند که مصرف مواد مخدر باعث کندی حرکت اسپرم ها، جلوگیری از ادامه مسیر به سمت رحم و چرخش آنها در یک مسیر دایره ای شکل می شود.

ماده مخدر ماری جوانا، ازگیاه کانابیس (شاه دانه) به دست می آید و در بسیاری از کشور های دنیا جزو مواد مخدر ممنوع هست؛ هر چند در بعضی از ایالت های آمریکا مصرف آن مجاز است.

براساس پژوهش های دانشمندان دانشگاه بریتیش کلمبیای کشور کانادا، مصرف ماری جوانا باعث کم کردن میزان اسپرم در بدن مرد و اختلال در عملکرد طبیعی آن ها می شود.

مصرف ماری جوانا علاوه بر مردان در زنان نیز می تواند باعث آزاد نشدن تخمک و ناباروری شود، کارشناسان همچنین دریافتند نوزادانی که پدر یا مادر آن ها از این ماده مخدر استفاده کرده اند در وقت تولد از وزن کمتری برخوردار هستند.

استعمال دخانیات جهت سلامتی جسم و روح افراد بسیار خطرناک است و حتی ممکن است این عنوان باعث ناباروری مردها شود و نتوانند

از جمله دیگر عوارض مصرف ماری جوانا بر بدن، نرم شدن عضله و مفصل های بدن هست، همچنین استخوان بندی افرادی که از این ماده استفاده می کنند با افراد عادی متفاوت است.

با وجود تمامی ضرر های استفاده از این ماده مخدر، مصرف آن در بعضی ایالت های آمریکا قانونی است که باعث تصادف های شدید رانندگی و نیز اوج رفتن آمار جرم و جنایت در آن کشور می شود.

کارشناسان امیدوار هستند که با پژوهش زیاد بر روی این ماده مخدر بتوانند اثر دراز مدت آن بر ناباروری زنان و مردان را از بین ببرند.

منبع: گروه تحریریه سایت جوان

واژه های کلیدی: استعمال دخانیات | ماری جوانا | رانندگی | استفاده | ناباروری | آمریکا | مردان | محققان

دانلود

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا