۵هدیه مناسب جهت کودکان یکساله

شاید جهت همه ما پیش آمده باشد که تولد یک سالگی کودکی دعوت باشیم یا بدون هیچ مراسمی بخواهیم جهت او هدیه ای بخریم و ندانیم چه هدیه

5هدیه مناسب جهت کودکان یکساله

۵ هدیه مناسب جهت کودکان یکساله

شاید جهت همه ما پیش آمده باشد که تولد یک سالگی کودکی دعوت باشیم یا بدون هیچ مراسمی بخواهیم جهت او هدیه ای بخریم و ندانیم چه هدیه ای مناسب سنش هست. بد نیست بدانید که فرزند های یک ساله همانقدر که جهت کادو ها و روبان های رنگی و قشنگ هیجان زده می شوند جهت خود کادو نیز خوشحال می شوند، چه این هدیه یک یادگاری از جنس نقره یا طلا باشد چه اسباب بازی مناسب سنش. در اینجا ما ۵ ایده جهت خرید هدیه ای مناسب جهت فرزند های یک ساله را به شما پیشنهاد می دهیم:

بخش خانواده ایرانی تبیان

۱- لگو

هیچ چیز نمی تواند مثل لگو خلاقیت فرزند ها را تقویت کند. بسته هایی که پر از شکل ها، اندازه ها و رنگ های متفاوت لگو هستند را گزینش کنید. به خاطر داشته باشید لگوهایی که گزینش می کنید زاویه های خیلی تیز و برنده نداشته باشند و هم چنین از گزینش سایزهای خیلی کوچک نیز خودداری کنید. به محض اینکه کودک بتواند برجی با آنها جهت خود بسازد و سریعا آن را خراب کند و برج دیگری بسازد هدیه شما به محبوب ترین سرگرمی او تبدیل خواهد شد.

۲- جور کننده اشکال مختلف

غلبه بر چالش تطبیق اشکال گرد و دایره ای با هم، دستاورد بزرگی جهت کودکان هست. اسباب بازی هایی که هدفشان تطبیق اشکال است به تقویت مهارت های حل مساله کودکان کمک می کنند. علاوه بر این، بسیار سرگرم کننده نیز هستند.

۵هدیه مناسب جهت کودکان یکساله

۳- تلفن اسباب بازی

اکثر کودکان یک ساله از داشتن تلفنی منحصر به فرد خوشحال می شوند. به خصوص هنگامی که می فهمند استفاده از تلفن پدر و مادرشان محدودیت های زیادی دارد. هنگامی که کودکتان تلفنش را بر می دارد شما نیز تلفن خود را بردارید و با او صحبت کنید. ممکن است تنها چند کلمه زیاد صحبت نکند ولی در هر صورت از داشتن مکالمه ای با شما لذت خواهد برد.

۴- ست های غذاخوری

حالا که این کودکان به سنی رسیده اند که غذاهای جامد نیز در رژیم غذایی ارزش قرار دارد، می توانید ست های غذاخوری با طرح های کارتونی جهت هدیه دادن به آنها گزینش کنید. جهت بهتر دیده شدن هدیه تان، چندین تکه را باهم در بسته ای قرار داده و تزئین کنید.

۵- پول جهت حساب بعد انداز کودک

پول هدیه دادن یا خرید سهام جهت کودکان هیچ وقت کار اشتباهی نیست. مطمئن باشید جمع شدن تمامی این هدیه ها که در طول سال ها در مناسبت های خاص به کودک می دهید سال ها بعد هنگام پرداخت شهریه دانشگاه یا کارهای مهم دیگری در طول زندگی اش، مجددا نیز او و خانواده اش را خوشحال خواهد کرد.


منبع : چاره چی

شاید جهت همه ما پیش آمده باشد که تولد یک سالگی کودکی دعوت باشیم یا بدون هیچ مراسمی بخواهیم جهت او هدیه ای بخریم و ندانیم چه هدیه

واژه های کلیدی: اسباب بازی | خانواده | کودکان | فرزند | ۱- لگو | ۲- جور کننده اشکال مختلف | ۳- تلفن اسباب بازی | ۴- ست های غذاخوری

دانلود

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا