برای راحتی کودکان در سفر هوایی چکار کنیم؟

اگر سفر کردن با هواپیما را ترجیح می دهید و اینگونه راحت هستید و زمانی که بخواهید کودک خودتان را هم در سفر

برای راحتی کودکان در سفر هوایی چکار کنیم؟

اگر سفر کردن با هواپیما را ترجیح می دهید و اینگونه راحت هستید و زمانی که بخواهید کودک خودتان را هم در سفر هوایی در کنار خود داشته باشید، شاید جهت نخستین بار دچار استرس شوید و ندانید که باید چکار انجام دهید. در این مقاله راهکارهای راحت جهت راحتی کودکان در سفر هوایی را آماده کرده ایم. با ما همراه شوید.

۱. خونسردی خودتان را حفظ کنید:

پدر و مادر خونسرد، کودک خونسرد کودکان به آسانی استرس و نگرانی در واکنش‌ها شما را درک خواهند کرد و به سرعت به این عمل تصویر العمل نشان می دهند. اگر از این عنوان دلواپس باشید، قطعا با واکنش‌ها بد کودک روبرو خواهید شد و بدتر از همه سرزنش و شکایت دیگر مسافران را خواهید داشت و کل سفر باید به برگشت و اینکه چه چیزی پیش خواهد آمد فکر کنید. آرامش داشته باشید که آن را به کودکتان نیز انتقال دهید و به او بگویید که به زودی خواهید رسید.

برای راحتی کودکان در سفر هوایی چکار کنیم؟

۲. از قبل از پرواز فکر همه چیز را بکنید:

برنامه ریزی از پیش در بعضی سفرهای هوایی دیده شده است که مادران حتی شیر خشک و یا پوشک فرزند همراه ندارند. ولی شما به این مسئله توجه کنید و نخستین چیزی که جهت سفر آماده می کنید باید کیف کودک که مشمول بر لباس،شیر و پوشک هست، باشد.

۳. آوردن تنقلات:

هیچکسی غذای هواپیما را دوست ندارد مطمئن باشید که غذای هواپیما جهت کودک هیچ جذابیتی نخواهد داشت ولی یکی از راه های سرگرم کردن کودکان در هواپیما، استفاده از تنقلات هست. از پیش تنقلات و غذای مورد علاقه ی کودکتان را تهیه و بسته بندی کنید تا هنگامی که نیاز بود، در اختیارش بگذارید.

۴. آنها جهت کمک به ما هستند:

با خدمه راحت باشید اگر از بابت این عنوان که در این سفر همراه کودکتان هستید، نگرانید، به آسانی آن را را با خدمه در میان گذاشته و از آنها کمک بخواهید لیکن آنان تجربه ی بیشتری نسبت به شما دارند. همچنین اگر خواستید به دستشویی بروید، می توانید کودکتان را با خیال راحت به دست آنان بسپارید.

۵. آوردن وسایل مورد علاقه کودک:

تاکتیک مبارزه با خستگی کودکان به محض اینکه خسته شوند و یا حوصله ارزش سر برود، سر ناسازگاری می گذارند. بعد تا احساس کردید که چنین اتفاقی در پیش هست، سریعا حواس کودک را با به بیرون نگاه کردن، خواندن کتاب، دیدن فیلم و یا بازی و سرگرمی پرت کنید.

اگر سفر کردن با هواپیما را ترجیح می دهید و اینگونه راحت هستید و زمانی که بخواهید کودک خودتان را هم در سفر

۶. با بازی و شکلات جهت فرود آماده شوید:

فشار هوا در کابین وجود دارد ولی تغییرات آن هنگام فرود آمدن می تواند به گوش کودک آسیب برساند و این مسئله بسیار دردناک هست. کودکان اگر در این وقت شکلاتی در دهان داشته باشند و آنرا بمکند، مشکلی پیش نخواهد آمد. حتی می توانید به فرزندتان بگویید مانند ماهی دهان خود را حرکت داده و شکلک هایی در بیاورید تا هواپیما فرود آید.

منبع: کوله پشتی

واژه های کلیدی: سفرهای هوایی | سفر هوایی | هواپیما | کودکان | تنقلات | هواپیما | همراه | راحتی | تنقلات

اسم های پسرانه بر اساس حروف الفبا

اسم های دخترانه بر اساس حروف الفبا